مراسم گرامیداشت یازدهمین سالگرد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حیدری موسس صندوقهای قرض الحسنه ولیعصر طبس و قدس فهالنج با حضور ارادتمندان به مقام شامخ روحانیت برگزار گردید.

 

بنا به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه ولیعصر طبس ، مراسم گرامیداشت یازدهمین سالگرد ارتحال مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سید مصطفی رضوی حیدری با حضور صدها نفر از ارادتمندان و دوستان ایشان در روستای فهالنج ، در روز جمعه 95/8/21 برگزار شد.

در این مراسم که امام جمعه محترم شهرستان ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طبس ، تعدادی از یاران مرحوم در فریمان و صدها تن از برادران و خواهران ایمانی طبس ، فهالنج ، کریت ، محمدآباد ، شیرآباد ، عشق آباد ، دیهوک و اصفهک حضور داشتند پس از زمزمه دعای روح بخش ندبه ، حجت الاسلام والمسلمین شیخ جواد غلامی امام جمعه محترم موقت فردوس و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فردوس در سخنانی به بیان ویژگیهای شخصیتی مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حیدری و زحمات ایشان پرداختند.

حجت الاسلام غلامی همچنین در ادامه نهضت روشنگری و بصیرتی نسبت به اتفاقات روز جهان ، فتنه سال 88 و جریانات انحرافی را برشمردند و با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) که فرمودند: 4 ویژگی علم خدا شناسی و عبودیت خدا، علم نعمت شناسی ، وطیفه شناسی و گناه شناسی برای انسان مومن و انقلابی جزو ضروریات عصر حاضر می باشد تا انسان در فتنه های موجود راه و مسیر اصلی را گم نکند. در پایان کلیه برادران و خواهران شرکت کننده به صرف صبحانه دعوت شدند.

همچنین بیت مرحوم حاج آقای حیدری و هیات مدیره صندوقهای قرض الحسنه ولیعصر طبس و قس فهالنج از حضور خالصانه تمامی دوستان و ارادتمندان مرحوم در تجلیل از مقام و زحمات ایشان تقدیر نمودند.

 مراسم یازدهمین سالگرد ارتحال موسس صندوق مرحوم حاج آقای حیدری

11anniversary2

11anniversary3

11anniversary4

11anniversary5

11anniversary6

11anniversary7

11anniversary8

11anniversary9

11anniversary10

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی